Horoskop na rok 2014 - Vodnář

Co čeká vodnáře v roce 2014? Budete mít úspěšný rok nebo naopak bude stát rok 2014 za starou belu? Podívejte se, co vás čeká.

Práce

V práci sice máte práce nad hlavu, ale plňte ji svědomitě, i když se vám nechce. Kolegové vás mohou trošku zneužívat. Po čase bude vaše práce náležitě oceněna a vaše problémy i s kolegy zmizí. Vytrvejte a pracujte, čeká vás tam pěkné vzrušení.

Vztahy

Dávejte si pozor na váš současný vztah. Dejte na vaši intuici, ať se zbytečně nenapálíte. V případě dlouholetého vztahu dávejte pozor na nevěru a pokud nikoho nemáte, tak hledejte, ale neberte za každou cenu. Ke konci roku bude váš vztah plný naplnění a očekávání.

Peníze

Peníze na ulici nenajdete, takže se musíte v práci pilně snažit a ne lenošit. Dávejte si pozor na zbytečné investice a následné zadlužování. Nedělejte dluhy a raději se držte hesla, pokud na to nemáte, tak to nekupujte. Po letních prázdninách můžete být překvapeni, protože se vám mohou přidat v práci.

Jak to vypadá s horoskopem na rok 2014?

Zdraví

Vaše zdraví je téměř po celý rok velmi pevné. Obávejte se spíše různých banalit typu nachlazení či chřipka. Nezapomínejte v náročném období na stres na vitamíny a pohyb.

Znamení vodnář ve zkratce

  • 21.1. - 20.2.
  • Oblíbená barva: fialová, modrá
  • Živel znamení: vzduch
  • Planeta: Uran

Podívejte se na horoskop na rok 2014 na webu www.horoskop2014.info. Je velmi zajímavý.


Zjistěte horoskop pro vaše znamení na rok 2014! Vyberte si vaše znamení zvěrokruhu v menu a zjistěte, co vás čeká.