Horoskop na rok 2014 - Ryby

Milé ryby, chcete vědět, co vás čeká v magickém roce 2014? Co si pro vás připravily hvězdy a osud? Podívejte se na horoskop na rok 2014.

Práce

I když se tváříte pasivně, snažte se a chopte se každé příležitosti, která se vám vyskytne. Brzy se vám to vyplatí ve formě bonusu. Pro ryby je důležité, aby pilně pracovaly a nebály se.

Vztahy

Pokud máte svůj protějšek, hýčkejte ho, aby váš vztah byl pevný. Díky tomu bude váš partnerský život po celý rok plný lásky a společných chvil. Pokud někoho hledáte, tak hledejte pozorně. Někdo ve vašem blízkém okolí by mohl být právě pro vás.

Peníze

Utrácíte více peněz, než kolik máte. Spočítejte si výdaje a příjmy a pravidelně je kontrolujte, jinak se dostanete do velkých finančních potíží. Ve skutečnosti utrácíte za zbytečnosti, které, jak později vždy zjistíte, vůbec nepotřebujete. Možná na vás čeká zajímavý bonus.

Jaký bude horoskop pro rok 2014? Čtěte dál.

Zdraví

V první část roku očekávejte problémy s nachlazením a močovým měchýřem. Důležité je jíst hodně vitamínů a pořádně se oblékat. Další část roku budete převážně zdraví. Ovšem nachlazení či chřipka se ohlásí opět na podzim. Dbejte proto na prevenci.

Znamení ryby ve zkratce

  • 21.2. - 20.3.
  • Oblíbená barva: modrá
  • Živel znamení: voda
  • Planeta: Neptun

Podívejte se na horoskop na rok 2014 na webu www.horoskop2014.info. Je velmi zajímavý.


Zjistěte horoskop pro vaše znamení na rok 2014! Vyberte si vaše znamení zvěrokruhu v menu a zjistěte, co vás čeká.