Horoskop na rok 2014 - Rak

Raku, tušíte, co vás čeká v roce 2014? Podívejte se na horoskop. Magický rok 2014 si pro vás připravil mnoho zajímavých skutečností.

Práce

Nový rok zahájíte velkým pracovním tempem, které vám vydrží dosti dlouhou dobu. Všimnou si toho všichni okolo vás a možná se vám to vyplatí. Pokud si hledáte novou práci, nepolevujte a dívejte se všude okolo vás. Při hledání se spoléhejte na váš šestý smysl.

Vztahy

Ve vztahu potřebujete dávat své druhé polovičce najevo, že ji potřebujete a máte rádi. Naopak pokud nikoho nemáte, nehledejte úlety, ale najděte si trvalý vztah, který potřebujete jako sůl. Ke konci roku 2014 zažijete krásné milostné chvíle.

Peníze

Pokud máte dostatek financí, opatrně s nimi nakládejte, ať se vám to nevymstí. Pokud naopak je vaše peněženka spíše prázdnější, dávejte si pozor na zbytečné nákupy a zadlužování. Raději pěkně spořte a utrácejte s rozumem. S vyšší investicí počkejte a hlavně je promyslete.

Zdraví

Měli byste se začít věnovat více sportu a také nezapomeňte relaxovat. Stresujete se kvůli maličkostem a hledáte na sobě stále různé příznaky nemocí. Přestaňte s tím. Raději si odpočiňte a prospěte se, uděláte tak mnohem lépe.

Znamení rak ve zkratce

  • 22.6. - 22.7.
  • Oblíbená barva: bílá
  • Živel znamení: voda
  • Planeta: Měsíc

Podívejte se na horoskop na rok 2014 na webu www.horoskop2014.info. Je velmi zajímavý.


Zjistěte horoskop pro vaše znamení na rok 2014! Vyberte si vaše znamení zvěrokruhu v menu a zjistěte, co vás čeká.